Jósa Dani új gépe!
Mint azt már tudjátok Jósa Dani barátunk az idei évben a 34R-nek bringázik és a gyár teljes támogatását élvezi, és a jövőben közös alkatrészekről is beszélnek, de ennyire ne fussunk még előre.Dani hamarosan visszatér Amerikába, és, hogy ne legyenek problémák a bmxével, így a biztonság kedvéért egy majdnem teljesen új gépet rakott össze, amiben egy új 21"-os, Tierra váz, és egy szép doboznyi 34R alkatrész volt segítségére!
Tierrából ez már szám szerint a negyedik verzió amit Dani használ, és elmondása szerint ennél tökéletesebb nem is lehetne számára. 34R-ből kormány, villa, lánckerék, lánc, kormánycsapágy, középrész, és a vadonatúj, titán tengelyes hajtókar került fel a gépre.
A jól bevált Profile Mini, Gsport kerékkombinációhoz nem nyúlt Dani, akárcsak a Fit FAF-K, kevláros gumikhoz sem, és a Fit PCP üléshez sem.
Fék egyenlőre nem került a gépre, és egy darabig nem is lesz, de majd ha visszakerül, akkor ott is 34R logók fognak díszelegni!
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)









