CHILL and RIDE 6
2013-09-25 13:09

A hétvégén lezajlott Magyarország legnagyobb és legközkedveltebb versenye a CHILL & RIDE 6!
Szombat reggel 10 órától lehetett használatba venni a nem kis ráncfelvarráson átesett pályát. Sokan nem is gondolták,hogy itthon lesz egy olyan park ahol kihasználhatjuk úgy a pályát,hogy összekötjük az összes létező elemet. Érkezéskor mintha egy kis BMX paradicsomba csöppennénk bele. A bejárat mellett felállított GO4IT trambulin már mókára csábíthatta az oda érkezőket,legyen az egy versenyző vagy a közönség egyik tagja. A verseny 14:00-kor kezdetét vette az "Amatőr" selejtezővel a nem kis mennyiségű 60!! indulójával ami első és  második hallomásra is RENGETEG!
Nagyon jó látni,hogy mennyire komolyan veszi a fiatalabb generáció is ezt a sportot és látszik a sok gyakorlás!
Láthattunk dupla vázpörgetést egyedi technikás trükköket hátraszaltó vázpörgetst és a már említett teljes pálya kihasználást is Ungerhoffer Dánieltől. Tehetségben nem volt hiány!

Gratula!

PRO kategória.
Ebben a kategóriában mindenki, de tényleg mindenki más és más kört és trükköket mutatott.
37 induló volt és igen nehéz dolguk volt a zsűri tagjainak. A tömérdek induló miatt egyfajta futószalagon lettek pörgetve.
A döntőt nagyon várták,mind a közönség mind a riderek.
A selejtezőben aki jó kört ment az a döntőben még jobbat tudott menni,ebben szerintem sokat segítettek a buzdító bekiabálások és a tapsviharok.

Az egész rendezvény és a pálya is nagyon profi volt!!