BMX Cross OB 2019- BMX Suli beszámoló
2019-08-09 00:00

BMX Cross OB 2019 Gencsapáti:
Izgatottan vágtunk neki a szombati útnak. Reggel a gyülekezőnél már nagyon be voltak zsongva a srácok! Sajnos néhány tagunk nem tudott eljönni, viszont nagyon szép számmal jelentkeztek az útra, és a kezdeti bizonytalansag utan az odafele úton csak nem mindenki úgy döntött, hogy elindul a versenyen. Kicsit hosszú volt az út, de nagyon jó hangulatban telt. A buszon kiosztottuk az új csapat mezeket, ami egyből nagyon elnyerte a gyerekek tetszését.
Megérkeztünk Gencsapátiba a pályához. Kicsit borongós volt az idő, de szerencsére az eső elkerült minket. Kettőkor megkezdődött a gyakorlás. A gyerekeknek nagyon tetszett a pálya, és habár nem sokszor gyakoroltak tagjaink hasonló cross pályán, pár kor után úgy tűnt, mintha évek óta ezt a pályát használnák!
A verseny nagyon jó hangulatban zajlott. Rajtunk kívül mindenki crossra szakosodott egyesület volt, ennek ellenére szuper eredmenyek születtek! A legfiatalabb versenyzőnk Molnár Dani a 3-6 eves kategoriaban 1.helyen, Tóth-Barnácz Aron a 7-10 éves kategóriában 3., Somodi Zsombor 5. Szabo Kristof 6. es Huszar Mark a 7. helyen végzett.
Az amatőr 15+ kategóriában Burian Balazs hatalmasat küzdött a felnőtt cross versenyzők ellen, fék nélkül, freestyle bmx-el az 5.helyet érte el!
Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani a szervezőknek a remek hangulatú versenyert, és a Velvart BMX Shopnak a támogatásért!